Atatürk'ün Selanik'teki Evini Ziyaret Ettik - Dünyadaki Türkiye - TRT Avaz

Author channel TRT Avaz   3 year ago
885,406 views

5,746 Like   610 Dislike

Müzzeyyen Senar Atatürk ´ü Anlatiyor

Atatürk´e ve Müzeyyen Senar ´e Allahtan Rahmet, Sizlere Keyifli Seyirler Diliyorum.. Hazirlayan : Safak Bilgin

Atatürk'ün naaşının Anıtkabir'e nakli

Genelkurmay Başkanlığı, Mustafa Kemal Atatürk'ün naaşının Anıtkabir'e nakledilmesi sürecini anlatan bir film yayınladı. Genelkurmay tarafından 6 klip olarak hazırlanan filmde, Atatürk'ün naaşının Anıtkabir'e nakledilişi ayrıntılı bir şekilde anlatılıyor. http://goo.gl/NRpL4e

Atatürk'ün Görmediğiniz Yakın Çekim Videoları ! Mutlaka İzleyiniz

Videoyu beğenip Abone olmayı Unutmayalım , Teşekkürler :)

Hababam Sınıfının Çekildiği Yeri Ziyaret Ettik

Hababam sınıfının çekildiği okul Hababam sınıfının çekildiği yer Hababam sınıfı nerede çekildi.. İşte hepsi bu videoda Başrollerini Kemal Sunal, Halit Akçatepe, Tarık Akan, Münir Özkul, Adile Naşit ve Şener Şenin paylaştığı en iyi türk filmleri nden biri olan Hababam sınıfı nın çekildiği okulu yani adile sultan kasrı nı ziyaret ettik. Okul şimdi öğretmen evi olarak kullanılmakta ve filmin çekildiği sınıf ta müze olarak ziyaretçi lere sunulmaktadır. Hababam sınıfı Hababam sınıfı merhaba Hababam sınıfı uyanıyor Hababam sınıfı sınıfta kaldı Hababam sınıfı tatilde Bugün Kemal Sunalın ölüm yıldönümü. 18 yılı geride bıraktık. Allah rahmet eylesin. 03.07.2000 Bugün Mahmut hocayı (Münir Özkulu) kaybettik. Allah rahmet eylesin. 05.01.2018 Hababam Sınıfı oyuncularından Dinçay ÇETİNDAMAR bugün geçirdiği kalp krizi sebebiyle aramızdan ayrılmıştır. 21.05.2018 Bugün Kemal Sunalın ölüm yıldönümü.. Kemal Sunalsız geçen 18 yıl.. 03.07.20 Salak Milyoner ve Köyden İndim şehre filmlerinin çekildiği mekanları araştırdık https://youtu.be/T3hi3KGvT_M Kemal Sunal ın Korkusuz Korkak filminin çekim mekanlarını araştırdık https://youtu.be/tle4TWwx5XA Kemal Sunal ın Gerzek Şaban Filminin Çekim Mekanlarını araştırdık https://youtu.be/Y3d-lXRzG1Y Hababam sınıfı nın çekildiği okulu gezdik https://youtu.be/282fWki7S7U Kemal sunal filmleri nin çekildiği mekanlar https://youtu.be/dz_yx_qC3pc Hababam sınıfı temalı fotoğraf çerçevesi yaptık https://youtu.be/SiEUKn8eDOY Postacı Filminin Çekim Mekanlarını araştırdık https://youtu.be/yM_eAaEqheU Doğadaki İnsan Serdar kılıç 'ın dağ evini ziyaret ettik https://youtu.be/MPLeQm3e2x0 Facebook Sayfamız: https://www.facebook.com/Merakl%C4%B1s%C4%B1na-1000378406782425/ Daha fazlası için abone olmayı unutmayın.

Anıtkabir Tüyler Ürperten Asker

2017 Anıtkabir ziyaretimde çektiğim bu güzel videoyu sizlerle paylaşmak istedim... Anıtkabir Nöbet Değişimi Blog : https://ipucunda.blogspot.com.tr/ Facebook: https://www.facebook.com/tenekecezve/ Twitter : https://twitter.com/tenekecezve Açıklamalar; "Hiçbir telif hakkının ihlal edilmesi amaçlanmamıştır"

www.trtavaz.com.tr

Bizi sosyal medyadan takip edin:
http://facebook.com/trtavaz
http://twitter.com/trtavaz

Comments for video: