Eminönü galata köprüsünden atladılar

Author channel Salih Ezin   7 year ago
1,520,861 views

4,403 Like   702 Dislike

Tarsus barajinda yuzen gencler(son atlayana dikkat)

eminönünde boğulma anları

dün akşam sularında eminönü galata köpsünde kız arkadasının çatasının suya düşmesiyle çantayı almak için suya giren şahıs çantayı almayı başardı.yalnız vapurların oluşturduğu dalgalar sebebiyle suya giren geç bir türlü kıyıya yanaşamıyordu.genç bir süre suda yardım beklerken etrafta herhangi bir can kurtaran ekibi yoktu.restorantlardan atılan simitleri yakalayamıyordu.sonunda genç bi çocuk suya atlayarak simitlerden birini ölümle mücadele eden kişeye ulaştırmayı becerdi.kıyıya çıkarıldığında her hangi bi ambulans yoktu.

İstanbul Boğaz İçi Köprüsü Tırmanış (yükseklik korkusu olan izlemesin)

merhabalar bütün emek için like atarmısınız lütfen abonede olun ona göre

Metrobüste yaşanan en seviyeli tartışma bu olabilir

Birbirlerine karşı gayet samimi ve seviyeli bir şekilde hitap eden iki vatandaşın metrobüs tartışması izleyenleri güldürdü.

Galata Köprüsü, 50 metrelik KAMERALI dip taraması

Galata Köprüsünden indirdiğimiz kamera ile 50 metrelik dip taraması yaptık. Öncelikle şunu belirtmeliyim ki denizin dibi bıçak ve makas cenneti gibi. Ayrıca bahse konu halat ve hurdaları da detaylıca kaydettik. Videoyu beğenmeyi ve kanala abone olmayı unutmayın. Galata' dan denize TEKRAR kamera indirdik. Aksiyon kamerası ile sualtı çekimi Galata köprüsünün dibinde neler var Boğazın dibinde neler var Su Altı Çekimleri !! Haliç' in altındaki hazine SJ4000 wifi SU ALTI Çekimleri

Eminönü galata köprüsünden atladılar :))

MUHAMMET EZİN ,R.GÖNÜL ,T.KORKMAZ

Comments for video: